http://hostessy-inplus.pl http://img.hostessy-inplus.pl
O Agencji

Agencja Hostess InPlus powstała w Krakowie w 2006 roku. Przez ten czas mieliśmy okazję współpracować z ponad 750 firmami, obsługując setki eventów w południowej Polsce.W 2009 roku poszerzyliśmy działalność i utworzyliśmy filię Agencji w Warszawie. Od 2011 roku jesteśmy obecni również w Rzeszowie, Wrocławiu i Poznaniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować akcje o ogólnopolskim zasięgu.

Współpracujemy z hostessami w całej Polsce. Baza ponad tysiąca hostess pozwala nam dopasować się do wymagań klientów oraz obsługiwać wydarzenia angażujące dużą liczbę hostess.

Aby zagwarantować klientom satysfakcję z perfekcyjnie przeprowadzonego eventu utworzyliśmy Dywizję VIP - grupę hostess najwyższych lotów, które obsługują najbardziej wymagające wydarzenia.

Pięć lat obecności na rynku oraz setki sprawnie przeprowadzonych eventów sprawiły, że Agencji zaufały tak cenione marki i instytucje jak Comarch, Coca-Cola, TVN, Subaru, Johnny Walker, Justerini&Brooks, Andromeda-Art, Urząd Miasta Krakowa, ambasada Belgii, ambasada Szwecji, Boiron, APART, MALEman Magazine i wiele innych.

Hostessy Agencji InPlus są wszędzie tam gdzie docenia się piękno i zaangażowanie. Obsługujemy targi branżowe, konferencje, fora biznesowe, ekspozycje samochodów, bankiety, festiwale muzyczne, przyjęcia ambasad, pokazy mody oraz wszelkiego rodzaju promocje.

Zapraszamy do współpracy.
Zobacz ofertę
Zamów wycenę