REALIZACJE

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

Kampania Marsjanek w 10 aptekach

Kampania Marsjanek w 10 aptekach
Planujesz promocję swoich produktów? Potrzebujesz wsparcia hostess w aptekach?
Hostessy z Agencji Hostess InPlus to doświadczone promotorki, które pomogą Ci w dotarciu do nowych odbiorców. Współpracujemy z dziewczynami z wykształceniem medycznym, które swoją wiedzą przekonują klientów o właściwościach produktów.

jednak nie każda piękna hostessa sprawdzi się podczas akcji sprzedażowej. Podczas akcji wspierających sprzedaż bezpośrednią delegujemy hostess, które mają doświadczenie w sprzedaży.
Przy tego typu realizacjach liczy się aktywność, wychodzenie do klienta oraz wiedza. Nasze hostessy przed akcją dostają materiały szkoleniowe, przeprowadzamy testy wiedzy o raz szkolenia. Przeszkolenie hostessy aby dobrze poznała produkt jest kluczowe aby mogła go świadomie zaprezentować podczas akcji. 

Jeśli planujesz promocję produktów spożywczych upewnij się, że hostessa mogła go spróbować. Własne doświadczenia pomagają w przekonaniu klientów do zakupu.

Chcesz osiągnąć lepsze wyniki sprzedaży? Zadbaj o to żeby hostessy otrzymały premie za osiągnięcie założonego targetu. Może to być dodatek do wynagrodzenia ale też bon podarunkowy lub jeden z Twoich produktów. Agencja może Ci w tym pomóc i zaproponować najbardziej atrakcyjną dla hostess formę bonusów.