REALIZACJE

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

Oto jak przebiegała promocja kolektur LOTTO w grudniu 2019 roku.

Oto jak przebiegała promocja kolektur LOTTO w grudniu 2019 roku.
Akcja plenerowa prowadzona jednocześnie w kilkunastu miastach to niemałe wyzwanie, zwłaszcza w grudniu :) Agencja Hostess InPlus zadbała nie tylko o personel ale także o logistykę: zakup kurtek, czapeczek, opasek, cukierków, wysyłkę materiałów promocyjnych i dojazd hostess. Organizacja nawet dużej akcji w niedługim czasie jest możliwa dzięki naszej rozbudowanej bazie hostess i promotorów.

Kilkadziesiąt hostess InPlus dotarło do miast Małopolski i Śląska aby zapraszać do wzięcia udziału w grze. Nasze mikołajki i ich słodkie upominki zostały bardzo ciepło przyjęte w każdym mieście. Promotorki z uśmiechem wręczały cukierki i tłumaczyły zasady Lotteriady.

Dzięki naszym konkurencyjnym cenom oraz świetnej organizacji pracy mamy okazję współpracować z Totalizatorem Sportowym cyklicznie już od kilku lat.

Każdego kto szuka rzetelnego partnera przy swoich projektach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży i chętnie pomożemy w dopracowaniu i realizacji nawet najbardziej ambitnej kampanii promocyjnej z udziałem hostess czy promotorów.