REALIZACJE

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

To jest to, pyszna kawa Costa o poranku!

To jest to, pyszna kawa Costa o poranku!
Hostessy i promotorzy InPlus promują otwarcia nowych kawiarni Costa rozdając balony, zniżkowe kupony oraz gadżety reklamowe a także karty VIP. Nie straszna nam zima, prowadzimy akcje plenerowe o każdej porze roku.

Tym razem nowy punkt Costa reprezentowała nie tylko nasza hostessa ale też „Pan Kubek”, w którego wcielił się warszawski promotor InPlus. Podczas akcji można było zdobyć kartę VIP Costa.

Rola maskotki jest wymagająca. Jeśli liczymy na osobę energiczną, która z zaangażowaniem wykona swoją pracę, należy powierzyć takie zadanie sprawdzonej agencji hostess, która ma doświadczenie przy podobnych realizacjach i współpracuje z przeszkolonym personelem a nie przypadkowymi osobami.

Jeśli masz pomysł na nietypową akcję promocyjną, potrzebujesz pomocy przy organizacji stroju skontaktuj się z nami pod numerem 793104388 lub mailowo biuro@hostessy-inplus.pl Chętnie pomożemy.
W swojej ofercie wypożyczamy też sukienki dla hostess we wszystkich kolorach i różnych krojach. Możesz wypożyczyć u nas strój dla hostessy już od 50 zł netto.