REALIZACJE

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

Oto jedna z wielu realizacji podczas cyklu konferencji naukowych w całej Polsce.

Oto jedna z wielu realizacji podczas cyklu konferencji naukowych w całej Polsce.
Za nami cykl konferencji, które odbywały się w kilkudziesięciu miastach Polski, tj. Kraków, Warszawa, Katowice, Gdańsk, Poznań, Elbląg, Tarnów, Białystok, Gliwice, Wrocław, Szczecin i wielu innych. Organizacja tak wielu wydarzeń w krótkim czasie jest możliwa dzięki rozbudowanej bazie hostess, promotorek i promotorów. 

Hostessy Agencji Inplus zadbały o przyjęcie uczesntników, ich rejestrację, pomoc organizacyjną, instruowanie gości, a także pełniły rolę reprezentacyjną. 

Konkurencyjne ceny oraz sprawność organizacyjna sprawiają, że cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, dlatego mamy szansę organizować cykliczne wydarzenia co roku. Hostessy i hości Agencji Inplus dysponują dużym doświadczeniem, a także znajomością języków obcych, co ułatwia komunikację z osobami z różnych rejonów świata. 

Zapraszamy do zapoznania z naszą bogatą ofertą i bazą hostess. Agencja Hostess Inplus specjalizuje się w realizacjach nie tylko standardowych wydarzeń, tj. konferencje, targi, bankiety. Możemy pochwalić się zaplanowaniem wielu niekonwencjonalnych wydarzeń tematycznych, akcji promocyjnych, tj. np. akcja plenerowa, którą chętnie realizuje wiele firm współpracujących z naszą Agencją Hostess.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 793104388 oraz pod adresem e-mail: biuro@hostessy-inplus.pl w celu zapoznania się z ofertą Agencji Hostes Inplus..

Agencja Hostess Inplus dysponuje także bogatą ofertą sukienek i strojów dla hostess, promotorek i promotorów we wszystkich kolorach, które możesz wypożyczyć już za kwotę 50 zł.