REALIZACJE

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

To jest to! Nasze multilingwistyczne hostessy podczas Jubinale w Expo Kraków!

To jest to! Nasze multilingwistyczne hostessy podczas Jubinale w Expo Kraków!
Agencja Hostess InPlus posiada w swojej bazie tysiące hostess i hostów. Oprócz  urody i doświadczenia, mogą pochwalić się znajomością wielu języków obcych, co odgrywa ogromne znaczenie w pracy podczas targów i konferencji o charakterze międzynarodowym. Oprócz zaptrzebowania na osoby posługujące się językami najpopularniejszymi, czyli językiem angielskim, niemieckim, francuskim czy rosyjskim, coraz częściej przyjmujemy zapytania o hostessy i hostów ze znajomością języka tureckiego, czeskiego, węgierskiego, hiszpańskiego i wielu innych.

Podczas ogromnych targów jubilerskich Jubinale, które co roku organizowane są w gmachu EXPO w Krakowie, nasze hostessy - Kornelia i Karina, które posługują się językiem czeskim i węgierskim, miały za zadanie rejestrować obcojęzycznych uczestników wydarzenia. 

Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę, zapraszamy do kontaktu, a także przeglądniecie bazy hostess na naszej stroni. Zapytania można kierować na maila: biuro@hostessy-inplus.pl oraz pod numer telefonu: 793104388.

Nasza Agencja posiada w swojej ofercie wypożyczalnie sukienek i strojów w wielu krojach i kolorach. Koszt wypożyczenia zaczyna się już od kwoty 30 zł!